Jeugd mag weer roeien

Het kabinet heeft besloten dat georganiseerd sporten in de buitenlucht voor jongeren tot en met 18 jaar vanaf 29 april weer is toegestaan. In overleg met de gemeente geven wij toestemming aan onze jeugd tot en met 18 jaar om weer te mogen roeien in éénpersoonsboten vanaf die datum.  Onze jeugdcoach Christiaan mag daarbij aanwezig zijn om hen te begeleiden.

Uiteraard blijven de regels zoals ze nu overal in Nederland gelden van kracht, waaronder de 1,5 meter afstand en het ontsmetten van contactpunten zoals de handvatten van de riemen. De kantine en kleedkamer blijven gesloten. Wel zijn toiletten en veiligheidsvoorzieningen toegankelijk.

Fijn dat er weer een eerste stap gezet is. Laten we hopen dat er snel meer mogelijk is, zodat ook andere leden weer kunnen roeien.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *