Honte dicht tot 28 april

Helaas zijn wij genoodzaakt om de deuren van Honte dicht te doen tot 28 april. Ook de indoortrainingen zijn gestopt. Wij geven daarmee gehoor aan de oproep van de overheid (en KNRB) alle sportverenigingen te sluiten. Wij doen een beroep op al onze leden om gehoor te geven aan deze oproep en de gezondheid van anderen niet in gevaar te brengen. We hopen jullie in goede gezondheid over enkele weken terug te zien.

Indien er wijzigingen zijn op dit bericht, dan zullen wij dit melden op onze website.

———

Binnen de KNRB is er een Corona Crisisteam actief dat alle relevante en actuele informatie omtrent het Corona virus volgt en onze vereniging van de noodzakelijke updates op de hoogte zal stellen. Voor dringende vragen kunt u contact opnemen met het algemene nummer van de KNRB (020 – 6462740) of door een email te sturen naar wedstrijdzaken@knrb.nl.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *